افتخارات و موفقیت ها

ششمین جشنواره دانشجویی هنرهای دیجیتال هکاتم


فیلم های کوتاه میرا و وارونگی برنده جایزه شایسته تقدیر بهترین فیلم کوتاه داستانی و بهترین فیلم کوتاه تجربی از ششمین جشنواره دانشجویی هنرهای دیجیتال هکاتم شدند.
این موفقیت را به دانشجوی عزیز آقای امیرحسین ریاحی تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و سربلندی آرزو مندیم.

سومین جشنواره استعدادیابی یاراد تبریز


راهیابی فیلم کوتاه کارخانه عروسک ها به کارگردانی “علیرضا ناظمیان” به سومین دوره جشنواره استعدادیابی یاراد تبریز را به ایشان تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و سربلندی آرزو مندیم.

پوستر کربن خطرناک
منتخب بیست و یکمین سه سالانه بین المللی پوستر لاهتی فنلاند ۲۰۲۱ گردید.
این موفقیت را به دانشجوی عزیز آقای عمران عبدالهی تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و سربلندی آرزو مندیم.

پوستر اتاق کلمه
برنده جایزه دو سالانه پوستر زنبور طلایی مسکو ۲۰۲۰ گردید.
این موفقیت را به دانشجوی عزیز آقای عمران عبدالهی تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و سربلندی آرزو مندیم.

حضور فیلم “سال صفر”به کارگردانی عبدالکریم سعادتفر در بخش مسابقه بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی Euroshorts لهستان.
این جشنواره 30 نوامبر الی 13 دسامبر در شهر ورشو برگزار خواهد شد.

WhatsApp Image 2020-11-17 at 14.21.58
WhatsApp Image 2020-11-17 at 14.21.57
90e28d75-f89a-441c-8600-249cea0f9dd0
دانشجوی گرامی جناب آقای رضا ناصری 
کسب رتبه دوم در بخش نوازندگی سه تار در جشنواره ملی جوان، باعث افتخار و خوشحالی ما است.
 این موفقیت را به شما تبریک عرض کرده، برایتان موفقیت و سلامتی آرزو داریم.
جشنواره فیلم دانشجویی هنگ کنگ
فیلم کوتاه «ذبح» به نویسندگی و کارگردانی سامان حسین پور و آکو زندکریمی توانست جوایز بهترین فیلم بخش آسیا و بهترین کارگردانی شامل تندیس جشنواره مبلغ بیست هزار دلار را از جشنواره فیلم دانشجویی هنگ کنگ از آن خود کند.
به گزارش رسیده، این جشنواره که به اسکار دانشجویی آسیا معروف است در این دوره از صد و چهار کشور، تعداد دو هزار و پانصد و سه اثر ثبت نام شده بود، که در نهایت فیلم کوتاه “ذبح” به کارگردانی برادران سامکو در چهار بخش؛ بهترین کارگردانی، بهترین فیلم آسیا، بهترین فیلمنامه و جایزه طلایی، نامزد دریافت جایزه شد و توانست جوایز اصلی بهترین کارگردانی و بهترین فیلم آسیا همراه با تندیس جشنواره و جمعاً مبلغ بیست هزار دلار را از آن خود کند.
این فیلم کوتاه، داستان خانواده ای را روایت می‌کند که برای گذراندن یک زمستان سخت مجبور می شوند تنها دارایی خود که یک‌ گاو است را بفروشند، اما پسر خانواده که از این تصمیم ناراحت است، گاو را فراری می دهد.
“ذبح” اولین تجربه مشترک نویسندگی و کارگردانی “سامان حسین پور و آکو زندکریمی” است که با نام مستعار “برادران سامکو” فعالیت هنری می کنند.
گفتنی است جشنواره فیلم دانشجویی هنگ کنگ دوبار به دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به صورت آنلاین برگزار گردید. اختتامیه این جشنواره ۱۶ آبان در دانشگاه باپتیست هنگ کنگ برگزار شد.
سامان حسین پور از دانشجویان ارشد رشته سینما دانشگاه سپهر اصفهان می باشد.
IMG_0110
_MG_1519

دانشجوی عزیز جناب آقای میلاد داوری دولت آبادی
کسب مقام شایستگی فیلم کوتاه آخرین بازمانده به کارگردانی شما در جشنواره بین المللی کالیفرنیا (آمریکا)
باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما و دانشجویان رشته سینما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

راه یابی فیلم وارنگی جشنواره اوکراین

دانشجوی عزیز جناب آقای امیرحسین ریاحی
راه یابی فیلم وارنگی به کارگردانی شما به ششمین جشنوارهGolden frame اوکراین باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

800

راهیابی فیلم کوتاه دیگری به جشنواره فیلم کوستندورف

دومین ساخته مشترک برادران سامکو و تولید مشترک ایران و هند در اولین اکران بین المللی اش در حضور امیر کوستوریتسای بزرگ به نمایش گذاشته خواهد شد.
سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوستندورف در سیزدهمین دوره خود میزبان 21 فیلم کوتاه است که در این میان فیلم کوتاه دیگری ساخته برادران سامکو حضور دارد و به رقابت با 20 فیلم دیگر از کشورهای: اکراین، سوئیس، یونان، اسپانیا، لهستان، رومانی، بلغارستان، بلاروس، روسیه، فرانسه، صربستان، چین، مجارستان و کرواسی خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است سامان حسین پور و آکو زندکریمی (برادران سامکو) سال قبل نیز با فیلم کوتاه ذبح در این جشنواره حضور داشتند.
جشنواره فیلم کاستندورف توسط امیر کوستوریتسا، كارگردان نامي صربستان و برنده دوبار نخل طلای کن پایه‌گذاری شده است، هر سال سینماگران برجسته جهان را دعوت می‌کند تا به عنوان داور یا ميهمان ویژه در این رویداد سینمایی حضور داشته باشند.
کاستندورف، نام روستایی سینمایی است که امير کوستوریتسا آن را در کوه‌های صربستان، در 250 کیلومتری بلگراد (پايتخت صربستان) برای ساخت فیلم «زندگی یک معجزه است» بنا کرده بود و نامش هم برگرفته از ابتدای نام خانوادگی او به اضافه کلمه آلمانی دورف به معنی روستاست.

این روستا سیزده سال است که میزبان جشنواره‌ای سینمایی است به همین نام که هر سال تعداد قابل توجهی از اهالی سینما را به خود جذب می‌کند. اصغر فرهادی (سال۲۰۱۰) تا عباس کیارستمی
(در سال ۲۰۱۱) که هر دو در این جشنواره متفاوت شرکت کردند و لیلا حاتمی که در سال ۲۰۱۲ جزو هیأت داوران آن بود.

گفتني است؛ سینمای ایران از حیطه‌های مورد علاقه کوستوریتسا است و امسال هم دو سینماگر جوان ایرانی در این جشنواره حضور دارند؛ سامان حسین‌پور و آکو زندکریمی، دو فیلمساز اهل سنندج که با نام مستعار برادران سامکو با فیلم «دیگری» به کوستندروف سفر می کنند. این فیلم به تازگی در سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور داشت و جایزه دوم بخش سینما و کتاب را از آن خود کرد.

سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم و موسیقی کوستندورف از 13 تا 18 ژانویه در دهکده سینمایی کوستندورف برگزار می شود.

فیلم کوتاه دیگری محصول مشترک ایران و هند است و تهیه کنندگی آن را: برادران سامکو، راویندر داکا، دیمن زندی و انجمن سینمای جوانان ایران بر عهده داشته است.
این فیلم داستان مردی است که دیگری زندگی او را می رباید.
لازم به ذکر است سامان حسین پور از دانشجویان ارشد سینما، دانشگاه سپهر اصفهان است.

WhatsApp Image 2020-09-16 at 10.33.56 (2)
WhatsApp Image 2020-09-16 at 10.33.55

بیست ششمین جشنواره فیلم تلویزیون اسلواکی

سامان حسین پور  دانشجوی ارشد رشته سینما ( دانشگاه سپهر )فیلمساز بیست و هفت ساله کردستانی به عنوان داور بیست و ششمین دوره جشنواره تلویزیون اسلواکی انتخاب شد.

بیست ششمین جشنواره فیلم تلویزیون اسلواکی با نام مستعار “گدای طلایی” در میان پنج اعضای داور از کشورهای سوئیس، ایتالیا، صربستان و اسلواکی، سامان حسین پور را از ایران به عنوان داور بیست و ششمین دوره خود در جمع داوران دارد.

لازم به ذکر است سامان حسین پور از برگزیدگان پیشین جشنواره می باشد و این دومین سال پیاپی است که حسین پور به عنوان داور به داوری فیلم های این جشنواره می پردازد.

سامان حسین پور فیلمساز 27 ساله کورد ایرانی، 8 فیلم کوتاه داستانی را نوشته و کارگردانی کرده است و فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی سینما و دانشجوی ارشد سینما دانشگاه سپهر اصفهان می باشد. وی تاکنون در بیش از صد جشنواره ملی و بین المللی حضور داشته و جوایزی نیز دریافت کرده است.

بیست و ششمین دوره جشنواره تلویزیون اسلواکی از بیست یکم تا بیست و پنجم اکتبر در شهر کوشیتسه برگزار می شود.

منبع خبر سایت جشنواره:

https://festival.sk/festival/jury/

 

جشنواره بین المللی سوییس BlackBo

فیلم کوتاه وارونگی به کارگردانی امیرحسین ریاحی از میان 3000 فیلم ارسال شده در جمع 60 فیلم منتخب جشنواره بین المللی سوییس BlackBo قرار گرفت.
کسب این افتخار را به ایشان تبریک عرض میکنیم.

جشنواره serfilm festival

انیمیشن کوتاه گاردن به کارگردانی امیرحسین ریاحی موفق به دریافت جایزه دومین انیمیشن برتر در جشنواره serfilm festival امریکا شد.
این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و برایشان سلامتی و سربلندی آرزو مندیم

.

ششمین جشنواره Golden frame 

دانشجوی عزیز جناب آقای امیرحسین ریاحی راه یابی فیلم وارونگی به کارگردانی شما به ششمین جشنواره Golden frame اوکراین باعث افتخار  و خوشحالی ما گردید. این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

 جشنواره منطقه ای سینمای جوان شبدیز  

دانشجوی عزیز جناب آقای امیرحسین ریاحی راه یابی فیلم وارنگی به کارگردانی شما به شصت و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان شبدیز باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

ش (2)

جشنواره بین المللی نهال

دانشجوی عزیز جناب آقای شاهین علیخان پور راه یابی فیلم نرمش و دشنام پست آفرینش به کارگردانی شما به جشنواره بین المللی نهال باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

2

شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر

دانشجوی گرامی جناب آقای ایمان بابایی راه یابی فیلم کوتاه سورچی به کارگردانی شما به بخش مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر را خدمت شما تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت بیشتر برای شما را داریم.

Capture

سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه تسنیم

دانشجوی عزیز جناب آقای مجتبی شهنی پذیرفته شدن ایده شما در سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه تسنیم باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

دانشجوی عزیز جناب آقای مجتبی شهنی راه یابی فیلمنامه شما به سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه تسنیم باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

س

بیستمین جشنواره جوان خوارزمی

دانشجوی گرامی علیرضا ناظمیان کسب مقام دوم فیلم کوتاه شما در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی باعث افتخار و خوشحالی ما گردید این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

سومین جشنواره هنری سراسری دانشجویی ققنوس

دانشجوی گرامی علی توکلی زانیانی برگزیده شدن اثر شما در سومین جشنواره هنری سراسری دانشجویی ققنوس دربخش فیلم باعث افتخار و خوشحالی ما گردید. این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت 

دانشجوی گرامی علی توکلی زانیانی کسب مقام بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت که باعث افتخار و خوشحالی ما گردیدرابه شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما داریم.

دانشجوی عزیز علی توکلی انتخاب و راه یافتن فیلم شما به جشنواره بین المللی فیلم مقاومت را به شما تبریک عرض نموده و برایتان ارزوی موفقیت داریم.

هشتمین جشنواره ملی عمار

روابط عمومی موسسه آموزش عالی سپهراصفهان:
دانشجوی عزیز جناب آقای علی توکلی زانیانی انتخاب اثر شما (تا فردا) و دریافت فانوس طلایی از هشتمین جشنواره ملی عمار را به شما تبریک و برایتان آروزی موفقیت داریم.

1
46380594_264633721069985_3980949946132004353_n
1398 - موسسه آموزش عالی سپهر
Open chat
سوالی دارید در واتساپ طرح نمایید.
سلام و درود
لطفا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.
X