گروه موسیقی

محصولات گروه موسیقی

[/vc_column_text][product_category per_page=”3″ columns=”3″ orderby=”menu_order title” order=”ASC” category=”%d9%85%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%82%db%8c”][/vc_column]

نوشته‌های گروه موسیقی

[/vc_row]

مدیر گروه موسیقی

حامد یونسی


دانشجوی دکتری مرمت ( گرایش حفاظت و مرمت سازهای تاریخی)، دارنده درجه هنری در رشته موسیقی

با توجه به لزوم راه اندازی رشته نوازندگی ساز ایرانی در سطح آموزش عالی درمنطقه مرکزی کشور، ضمن مطالعات زیر ساختی اولیه و مکاتبات و پیگیری های متعدد مؤسسه با وزارت محترم علوم، تحقیقات و فنآوری در این خصوص، پس از تأیید و اخذ مجوزهای لازم،اقدام به برگزاری نخستین دوره آموزشی درنیمسال اول سال تحصیلی 95- 1394نمود. در گرایش موسیقی نوازندگی ساز ایرانی پس از دانشگاه تهران، هنراصفهان و دانشگاه گیلان،مؤسسه سپهر چهارمین مرکزی است که منطبق با درسنامه وزارت متبوع دوره کارشناسی موسیقی ایرانی را برگزار می کند.

از اهداف ویژه این گروه جدا از آموزش آکادمیک و تربیت متخصصین، ایجاد فضای پژوهش در زمینه موسیقی ایرانی به عنوان یک هنر فاخر و میراث فرهنگی غنی کشور است. نکته مهم، فضای فرهنگی و هنری اصفهان با سابقه طولانی در این عرصه وهمچنین وجود استادان مجرب و توانمند که بصورت علمی و تجربی در عرصه موسیقی فعالیت داشته ودارند اهمیت این موضوع را دو چندان می نماید. در راستای این هدف مهم و ضروری، می توان به اختصاص مکانی مشخص جهت تشکیل کلاس های تخصصی این گروه و نیز تجهیز و خرید امکانات مورد نیاز برای رسیدن به استانداردهای کیفی آموزش اشاره داشت.

اعضای هیئت علمی

حمیدرضا حسن‌پور

 

 

 

 

 

 

 

 

 


کارشناس ارشد نوازندگی موسیقی ایرانی

کاوه معتمدیان دهکردی


کارشناس ارشد نوازندگی موسیقی ایرانی

سعید هنرمند


کارشناس ارشد آهنگسازی

دانشجویان گروه موسیقی

دانشجویان مشغول به تحصیل و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ناپیوسته

  • مشغول به تحصیل
1398 - موسسه آموزش عالی سپهر
X