ضمن عرض تبریک به‌مناسبت پذیرفته شدن شما در موسسه آموزش عالی سپهر اصفهان، به اطلاع می‌رساند با توجه به شرایط فعلی ناشی از بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، فرایند ثبت‌نام اولیه پذیرفته‌شدگان بصورت الکترونیکی طبق زمان‌بندی زیر، از طریق سامانه ثبت نام انجام می‌گیرد؛ لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

مهلت ثبت‌نام مقطع کاردانی پیوسته:
تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/08/01
مهلت ثبت‌نام مقطع کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته): تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/08/01
مهلت ثبت‌نام مقطع کارشناسی پیوسته: تا پایان روز یک‌شنبه مورخ 99/08/04

لازم به ذکر است در حین مراحل ثبت نام، ضمن دریافت اطلاعات، مدارک هویتی و تحصیلی نیز می‌بایست در سامانه بارگزاری گردد؛ لذا جهت صرفه‌جویی در زمان، قبل از شروع فرایند موارد زیر را آماده نمایید:

 • تصویر کارت ملی
 • تصویر صفحات شناسنامه (بصورت جداگانه، صفحه 1و2، 3و4، و…)
 • تصویر کارت تابعیت برای پذیرفته‌شدگان با تابعیت سایر کشورها
 • تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت یا برگه معافیت تحصیلی (برای آقایان)
 • تصویر پرسنلی
 • تصویر مدرک تحصیلی
  نکته1: مدارک تحصیلی لازم برای هر مقطع به شرح زیر است:
  کارشناسی پیوسته:
  – فارغ التحصیلان دارای دیپلم نظام قدیم(4ساله) و نظام 3 – 3 – 6 می بایست صرفاً مدرک دیپلم خود را بارگزاری نمایند.
  – فارغ التحصیلان دارای دیپلم ترمی واحدی می بایست علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی خود را نیز بارگزاری نمایند.
  کاردانی پیوسته:
  – مدرک دیپلم مرتبط
  کارشناسی ناپیوسته:
  – مدرک کاردانی

  نکته2:
  درصورتی که به هر علت مدرک خود را در اختیار ندارید، می بایست از طریق لینک زیر فرم تعهد فارغ التحصیلی را دانلود و پرینت نموده و پس از تکمیل، جایگزین فیلد مدرک در (قسمت مدرک تحصیلی سامانه) بارگزاری نمایند.
دانلود فرم تعهد فارغ‌التحصیلی برای مقطع کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) دانلود فرم تعهد فارغ‌التحصیلی برای مقطع کاردانی دانلود فرم تعهد فارغ‌التحصیلی برای مقطع کارشناسی پیوسته
 • تصویر ریزنمرات (فقط برای پذیرفته‌شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته)
 • تصویر رسید تاییدیه تحصیلی (فقط برای پذیرفته‌شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته)

  پذیرفته‌شدگانی که مدرک دیپلم یا ریزنمره خود را از محل تحصیل دریافت نموده اند، می بایست رسید تائیدیه تحصیلی خود را از دفتر پیشخوان دولت دریافت نموده و در سامانه بارگزاری نمایند. لازم به ذکر است، افرادی که هنوز مدرک خود را دریافت ننموده اند فعلاً نیازی به مراجعه به دفتر پیشخوان و بارگزاری تصویر رسید در سامانه ندارند.
  جهت دریافت تاییدیه تحصیلی می بایست با در دست داشتن تصویر کارت ملی و مدرک تحصیلی یا ریزنمرات و همچنین اطلاعات پستی موسسه ( آدرس: اصفهان، کیلومتر 5 اتوبان معلم، جنب پل خورزوق، موسسه آموزش عالی سپهر دانش معاصر کدپستی: 8347113574) به یکی از دفاتر پیشخوان مراجعه نموده، پس از پرداخت مبلغ کارمزد، رسید مربوطه را دریافت نمایید.
  لازم به ذکر است، برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته که قصد ثبت نام با ارائه مدرک کاردانی را دارند، نیازی به ارائه رسید تاییدیه تحصیلی نیست.

ورود به سامانه ثبت نام

 

21ام مهر 1399
1398 - موسسه آموزش عالی سپهر
X